stanlaw ulanowski dane co to znaczy

Konto UŁANOWSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/145. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Ułanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Ułanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/145), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/145
Nazwisko: Ułanowski
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Stanisław Ułanowski Profil
Konto Stanisław Ułanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułanowski Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Ułanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Ułanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułanowski Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Ułanowski lista podobnych osób Ułanowksi; Ułnaowski; Ułanowskia; Ułanowskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Ułanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.