waclaw ulanowski dane co to znaczy

Konto UŁANOWSKI WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/1745. Kontakt do Wacław Ułanowski

Informacje Wacław Ułanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Ułanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/1745), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowski waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/1745
Nazwisko: Ułanowski
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Ułanowski Profil
Konto Wacław Ułanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułanowski Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Ułanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Ułanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułanowski Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Ułanowski lista podobnych osób Ułanowksi; Ułnaowski; Ułanowskia; Ułanowskiowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Ułanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.