zygmunt ulanowski dane co to znaczy

Konto UŁANOWSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/1091. Kontakt do Zygmunt Ułanowski

Informacje Zygmunt Ułanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Ułanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/1091), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/1091
Nazwisko: Ułanowski
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Ułanowski Profil
Konto Zygmunt Ułanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułanowski Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Ułanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Ułanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułanowski Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Ułanowski lista podobnych osób Ułanowksi; Ułnaowski; Ułanowskia; Ułanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Ułanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.