genowefa ulanska dane co to znaczy

Konto UŁAŃSKA GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1732. Kontakt do Genowefa Ułańska

Informacje Genowefa Ułańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Ułańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1732), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanska genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1732
Nazwisko: Ułańska
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Genowefa Ułańska Profil
Konto Genowefa Ułańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułańska Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Ułańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Ułańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułańska Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Ułańska lista podobnych osób Ułańksa; Ułańskaa; Ułańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Ułańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.