krzysztof ulanski dane co to znaczy

Konto UŁAŃSKI KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00277/507. Kontakt do Krzysztof Ułański

Informacje Krzysztof Ułański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Ułański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00277/507), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00277/507
Nazwisko: Ułański
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Krzysztof Ułański Profil
Konto Krzysztof Ułański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułański Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Ułański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Ułański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułański Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Ułański lista podobnych osób Ułańksi; Ułańskia; Ułańskiowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Ułański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.