jadwiga ulasiewicz dane co to znaczy

Konto UŁASIEWICZ JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00275/138. Kontakt do Jadwiga Ułasiewicz

Informacje Jadwiga Ułasiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Ułasiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00275/138), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulasiewicz jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00275/138
Nazwisko: Ułasiewicz
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Jadwiga Ułasiewicz Profil
Konto Jadwiga Ułasiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułasiewicz Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Ułasiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Ułasiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułasiewicz Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Ułasiewicz lista podobnych osób Ułasiewizc; Ułasiewiczowi; Ułasiewicza; Ułasiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Ułasiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.