jelinska ulasinska dane co to znaczy

Konto ULASIŃSKA JELIŃSKA EWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00191/356. Kontakt do Jelińska Ewa

Informacje Jelińska Ewa Ulasińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jelińska Ewa), nazwiska (np. Ulasińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00191/356), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulasinska jelinska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00191/356
Nazwisko: Ulasińska
Imię/imiona: Jelińska Ewa
Jednostka:
Nazwa bazy: HALINA
Konto Jelińska Ewa Ulasińska Profil
Konto Jelińska Ewa Ulasińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulasińska Jelińska Ewa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jelińska Ewa Ulasińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jelińska Ewa Ulasińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulasińska Jelińska Ewa pochopnie.

Obywatel Jelińska Ewa Ulasińska lista podobnych osób Ulasińksa; Ulasińskaa; Ulasińskaowie; ludzie.

Dane osobowe Jelińska Ewa Ulasińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.