elzbieta ulatowska dane co to znaczy

Konto ULATOWSKA ELŻBIETA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/4467. Kontakt do Elżbieta

Informacje Elżbieta Ulatowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Elżbieta), nazwiska (np. Ulatowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/4467), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowska elzbieta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/4467
Nazwisko: Ulatowska
Imię/imiona: Elżbieta
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Elżbieta Ulatowska Profil
Konto Elżbieta Ulatowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowska Elżbieta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Elżbieta Ulatowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Elżbieta Ulatowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowska Elżbieta pochopnie.

Obywatel Elżbieta Ulatowska lista podobnych osób Ulatowksa; Ulatowskaa; Ulatowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Elżbieta Ulatowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.