teresa ulatowska dane co to znaczy

Konto ULATOWSKA TERESA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00244/179. Kontakt do Teresa Ulatowska kto

Informacje Teresa Ulatowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teresa), nazwiska (np. Ulatowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00244/179), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowska teresa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00244/179
Nazwisko: Ulatowska
Imię/imiona: Teresa
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Teresa Ulatowska Profil
Konto Teresa Ulatowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowska Teresa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teresa Ulatowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teresa Ulatowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowska Teresa pochopnie.

Obywatel Teresa Ulatowska lista podobnych osób Ulatowksa; Ulatowskaa; Ulatowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Teresa Ulatowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .