bernard ulatowski dane co to znaczy

Konto ULATOWSKI BERNARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00249/201. Kontakt do Bernard Ulatowski

Informacje Bernard Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bernard), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00249/201), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski bernard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00249/201
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Bernard
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Bernard Ulatowski Profil
Konto Bernard Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Bernard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bernard Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bernard Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Bernard pochopnie.

Obywatel Bernard Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; Bernrad; ludzie.

Dane osobowe Bernard Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.