krzysztof ulatowski dane co to znaczy

Konto ULATOWSKI KRZYSZTOF PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002082/466. Kontakt do Krzysztof

Informacje Krzysztof Piotr Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof Piotr), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002082/466), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002082/466
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Krzysztof Piotr
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Krzysztof Piotr Ulatowski Profil
Konto Krzysztof Piotr Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Krzysztof Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Piotr Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Piotr Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Krzysztof Piotr pochopnie.

Obywatel Krzysztof Piotr Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; Krzyzstof Piotr; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Piotr Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.