leon ulatowski dane 00249/526 co to znaczy

Konto ULATOWSKI LEON profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00249/526. Kontakt do Leon Ulatowski adres i

Informacje Leon Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leon), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00249/526), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski leon to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00249/526
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Leon
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Leon Ulatowski Profil
Konto Leon Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Leon) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leon Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leon Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Leon pochopnie.

Obywatel Leon Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Leon Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.