marian ulatowski dane 0958/713 co to znaczy

Konto ULATOWSKI MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0958/713. Kontakt do Marian Ulatowski

Informacje Marian Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0958/713), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0958/713
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Marian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Marian Ulatowski Profil
Konto Marian Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Marian pochopnie.

Obywatel Marian Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.