piotr ulatowski dane 00230 co to znaczy

Konto ULATOWSKI PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00230 P. 61. Kontakt do Piotr Ulatowski

Informacje Piotr Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piotr), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00230-P.-61), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski piotr to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00230 P. 61
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Piotr
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Piotr Ulatowski Profil
Konto Piotr Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piotr Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piotr Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Piotr pochopnie.

Obywatel Piotr Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Piotr Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.