stefan ulatowski dane co to znaczy

Konto ULATOWSKI STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/1875. Kontakt do Stefan Ulatowski

Informacje Stefan Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/1875), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/1875
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Stefan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefan Ulatowski Profil
Konto Stefan Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.