wladyslaw ulatowski dane co to znaczy

Konto ULATOWSKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0958/1181. Kontakt do Władysław

Informacje Władysław Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0958/1181), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0958/1181
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Ulatowski Profil
Konto Władysław Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.