wojciech ulatowski dane co to znaczy

Konto ULATOWSKI WOJCIECH JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00448/1. Kontakt do Wojciech Jerzy

Informacje Wojciech Jerzy Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wojciech Jerzy), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00448/1), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski wojciech to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00448/1
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Wojciech Jerzy
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Wojciech Jerzy Ulatowski Profil
Konto Wojciech Jerzy Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Wojciech Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wojciech Jerzy Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wojciech Jerzy Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Wojciech Jerzy pochopnie.

Obywatel Wojciech Jerzy Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; Wojcieh Jerzy; ludzie.

Dane osobowe Wojciech Jerzy Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.