maciej ulazowski dane 636/1850 co to znaczy

Konto UŁAZOWSKI MACIEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 636/1850. Kontakt do Maciej Ułazowski

Informacje Maciej Ułazowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maciej), nazwiska (np. Ułazowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-636/1850), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulazowski maciej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 636/1850
Nazwisko: Ułazowski
Imię/imiona: Maciej
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Maciej Ułazowski Profil
Konto Maciej Ułazowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułazowski Maciej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maciej Ułazowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maciej Ułazowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułazowski Maciej pochopnie.

Obywatel Maciej Ułazowski lista podobnych osób Ułazowksi; Ułazowskia; Ułazowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Maciej Ułazowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.