regina ulbrych dane 0855/1727 co to znaczy

Konto ULBRYCH REGINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1727. Kontakt do Regina Ulbrych adres i

Informacje Regina Ulbrych archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Regina), nazwiska (np. Ulbrych), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1727), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulbrych regina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1727
Nazwisko: Ulbrych
Imię/imiona: Regina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Regina Ulbrych Profil
Konto Regina Ulbrych Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulbrych Regina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Regina Ulbrych), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Regina Ulbrych może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulbrych Regina pochopnie.

Obywatel Regina Ulbrych lista podobnych osób Ulbryh; Ulbrycha; Ulbrychowie; Regima; ludzie.

Dane osobowe Regina Ulbrych informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.