boleslaw ulejczyk dane co to znaczy

Konto ULEJCZYK BOLESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0287/170. Kontakt do Bolesław Ulejczyk

Informacje Bolesław Ulejczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bolesław), nazwiska (np. Ulejczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0287/170), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulejczyk boleslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0287/170
Nazwisko: Ulejczyk
Imię/imiona: Bolesław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Bolesław Ulejczyk Profil
Konto Bolesław Ulejczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulejczyk Bolesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bolesław Ulejczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bolesław Ulejczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulejczyk Bolesław pochopnie.

Obywatel Bolesław Ulejczyk lista podobnych osób Ulejczyka; Ulejczykowie; Bolesłow; ludzie.

Dane osobowe Bolesław Ulejczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.