henryk ulejczyk dane 0287/59 co to znaczy

Konto ULEJCZYK HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0287/59. Kontakt do Henryk Ulejczyk adres i

Informacje Henryk Ulejczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Ulejczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0287/59), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulejczyk henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0287/59
Nazwisko: Ulejczyk
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Henryk Ulejczyk Profil
Konto Henryk Ulejczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulejczyk Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Ulejczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Ulejczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulejczyk Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Ulejczyk lista podobnych osób Ulejczyka; Ulejczykowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Ulejczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.