kazimierz ulejczyk dane co to znaczy

Konto ULEJCZYK KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1728. Kontakt do Kazimierz Ulejczyk

Informacje Kazimierz Ulejczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Ulejczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1728), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulejczyk kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1728
Nazwisko: Ulejczyk
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kazimierz Ulejczyk Profil
Konto Kazimierz Ulejczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulejczyk Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Ulejczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Ulejczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulejczyk Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Ulejczyk lista podobnych osób Ulejczyka; Ulejczykowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Ulejczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.