walery ulejczyk dane 0901/64 co to znaczy

Konto ULEJCZYK WALERY CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/64. Kontakt do Walery Czesław

Informacje Walery Czesław Ulejczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Walery Czesław), nazwiska (np. Ulejczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/64), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulejczyk walery to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/64
Nazwisko: Ulejczyk
Imię/imiona: Walery Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Walery Czesław Ulejczyk Profil
Konto Walery Czesław Ulejczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulejczyk Walery Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Walery Czesław Ulejczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Walery Czesław Ulejczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulejczyk Walery Czesław pochopnie.

Obywatel Walery Czesław Ulejczyk lista podobnych osób Ulejczyka; Ulejczykowie; Walery Zcesław; Walery Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Walery Czesław Ulejczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.