melania ulenicz dane 0855/1729 co to znaczy

Konto ULENICZ MELANIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1729. Kontakt do Melania Ulenicz adres

Informacje Melania Ulenicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Melania), nazwiska (np. Ulenicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1729), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulenicz melania to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1729
Nazwisko: Ulenicz
Imię/imiona: Melania
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Melania Ulenicz Profil
Konto Melania Ulenicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulenicz Melania) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Melania Ulenicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Melania Ulenicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulenicz Melania pochopnie.

Obywatel Melania Ulenicz lista podobnych osób Ulenizc; Uleniczowi; Ulenicza; Uleniczowie; ludzie.

Dane osobowe Melania Ulenicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.