franczka ulewicz dane 0303/284 co to znaczy

Konto ULEWICZ FRANCISZKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0303/284. Kontakt do Franciszka Ulewicz

Informacje Franciszka Ulewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Franciszka), nazwiska (np. Ulewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0303/284), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulewicz franciszka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0303/284
Nazwisko: Ulewicz
Imię/imiona: Franciszka
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Franciszka Ulewicz Profil
Konto Franciszka Ulewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulewicz Franciszka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Franciszka Ulewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Franciszka Ulewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulewicz Franciszka pochopnie.

Obywatel Franciszka Ulewicz lista podobnych osób Ulewizc; Ulewiczowi; Ulewicza; Ulewiczowie; Francizska; Farnciszka; ludzie.

Dane osobowe Franciszka Ulewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.