wieslaw ulewicz dane 01175/832 co to znaczy

Konto ULEWICZ WIESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/832. Kontakt do Wiesław Ulewicz adres

Informacje Wiesław Ulewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesław), nazwiska (np. Ulewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/832), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulewicz wieslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/832
Nazwisko: Ulewicz
Imię/imiona: Wiesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wiesław Ulewicz Profil
Konto Wiesław Ulewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulewicz Wiesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesław Ulewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesław Ulewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulewicz Wiesław pochopnie.

Obywatel Wiesław Ulewicz lista podobnych osób Ulewizc; Ulewiczowi; Ulewicza; Ulewiczowie; Wiesłow; ludzie.

Dane osobowe Wiesław Ulewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.