zenon ulewicz dane 0193/8894 co to znaczy

Konto ULEWICZ ZENON profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/8894. Kontakt do Zenon Ulewicz adres i

Informacje Zenon Ulewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zenon), nazwiska (np. Ulewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/8894), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulewicz zenon to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/8894
Nazwisko: Ulewicz
Imię/imiona: Zenon
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zenon Ulewicz Profil
Konto Zenon Ulewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulewicz Zenon) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zenon Ulewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zenon Ulewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulewicz Zenon pochopnie.

Obywatel Zenon Ulewicz lista podobnych osób Ulewizc; Ulewiczowi; Ulewicza; Ulewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Zenon Ulewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.