zenon ulewicz dane 002086/1652 co to znaczy

Konto ULEWICZ ZENON ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/1652. Kontakt do Zenon

Informacje Zenon Zbigniew Ulewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zenon Zbigniew), nazwiska (np. Ulewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/1652), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulewicz zenon to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/1652
Nazwisko: Ulewicz
Imię/imiona: Zenon Zbigniew
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Zenon Zbigniew Ulewicz Profil
Konto Zenon Zbigniew Ulewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulewicz Zenon Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zenon Zbigniew Ulewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zenon Zbigniew Ulewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulewicz Zenon Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zenon Zbigniew Ulewicz lista podobnych osób Ulewizc; Ulewiczowi; Ulewicza; Ulewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Zenon Zbigniew Ulewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.