tadeusz ulezalek dane 644/3068 co to znaczy

Konto ULĘŻAŁEK TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3068. Kontakt do Tadeusz Ulężałek

Informacje Tadeusz Ulężałek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Ulężałek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3068), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulezalek tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3068
Nazwisko: Ulężałek
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Tadeusz Ulężałek Profil
Konto Tadeusz Ulężałek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulężałek Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Ulężałek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Ulężałek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulężałek Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Ulężałek lista podobnych osób Ulężałeka; Ulężałekowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Ulężałek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.