jerzy ulianowski dane co to znaczy

Konto ULIANOWSKI JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/5665. Kontakt do Jerzy Ulianowski

Informacje Jerzy Ulianowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Ulianowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/5665), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulianowski jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/5665
Nazwisko: Ulianowski
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Jerzy Ulianowski Profil
Konto Jerzy Ulianowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulianowski Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Ulianowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Ulianowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulianowski Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Ulianowski lista podobnych osób Ulianowksi; Ulinaowski; Ulianowskia; Ulianowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Ulianowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.