antoni uliasz dane 00611/537 co to znaczy

Konto ULIASZ ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/537. Kontakt do Antoni Uliasz adres i

Informacje Antoni Uliasz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antoni), nazwiska (np. Uliasz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/537), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uliasz antoni to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/537
Nazwisko: Uliasz
Imię/imiona: Antoni
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Antoni Uliasz Profil
Konto Antoni Uliasz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliasz Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antoni Uliasz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antoni Uliasz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliasz Antoni pochopnie.

Obywatel Antoni Uliasz lista podobnych osób Uliasza; Uliaszowie; ludzie.

Dane osobowe Antoni Uliasz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.