krystyna uliasz dane 0855/1730 co to znaczy

Konto ULIASZ KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1730. Kontakt do Krystyna Uliasz adres

Informacje Krystyna Uliasz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krystyna), nazwiska (np. Uliasz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1730), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uliasz krystyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1730
Nazwisko: Uliasz
Imię/imiona: Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krystyna Uliasz Profil
Konto Krystyna Uliasz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliasz Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krystyna Uliasz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krystyna Uliasz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliasz Krystyna pochopnie.

Obywatel Krystyna Uliasz lista podobnych osób Uliasza; Uliaszowie; ludzie.

Dane osobowe Krystyna Uliasz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.