zdzlaw uliasz dane 00200/105 co to znaczy

Konto ULIASZ ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00200/105. Kontakt do Zdzisław Uliasz adres

Informacje Zdzisław Uliasz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Uliasz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00200/105), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uliasz zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00200/105
Nazwisko: Uliasz
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Zdzisław Uliasz Profil
Konto Zdzisław Uliasz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliasz Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Uliasz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Uliasz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliasz Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Uliasz lista podobnych osób Uliasza; Uliaszowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Uliasz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.