helena ulicka dane 0242/1925 co to znaczy

Konto ULICKA HELENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/1925. Kontakt do Helena Ulicka adres i

Informacje Helena Ulicka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Helena), nazwiska (np. Ulicka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/1925), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulicka helena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/1925
Nazwisko: Ulicka
Imię/imiona: Helena
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Helena Ulicka Profil
Konto Helena Ulicka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulicka Helena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Helena Ulicka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Helena Ulicka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulicka Helena pochopnie.

Obywatel Helena Ulicka lista podobnych osób Ulikca; Ulickaa; Ulickaowie; ludzie.

Dane osobowe Helena Ulicka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.