eugeniusz ulicki dane 0988/714 co to znaczy

Konto ULICKI EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0988/714. Kontakt do Eugeniusz Ulicki

Informacje Eugeniusz Ulicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Ulicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0988/714), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulicki eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0988/714
Nazwisko: Ulicki
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Eugeniusz Ulicki Profil
Konto Eugeniusz Ulicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulicki Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Ulicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Ulicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulicki Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Ulicki lista podobnych osób Uliski; Uliska; Ulidzki; Ulidzka; Ulicka; Uliccy; Ulikci; Ulickia; Ulickiowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Ulicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.