hneryk ulicki dane 0604/731 co to znaczy

Konto ULICKI HNERYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/731. Kontakt do Hneryk Ulicki adres i

Informacje Hneryk Ulicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Hneryk), nazwiska (np. Ulicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/731), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulicki hneryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/731
Nazwisko: Ulicki
Imię/imiona: Hneryk
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Hneryk Ulicki Profil
Konto Hneryk Ulicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulicki Hneryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Hneryk Ulicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Hneryk Ulicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulicki Hneryk pochopnie.

Obywatel Hneryk Ulicki lista podobnych osób Uliski; Uliska; Ulidzki; Ulidzka; Ulicka; Uliccy; Ulikci; Ulickia; Ulickiowie; ludzie.

Dane osobowe Hneryk Ulicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.