wladyslaw ulicki dane co to znaczy

Konto ULICKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/833. Kontakt do Władysław Ulicki

Informacje Władysław Ulicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Ulicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/833), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulicki wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/833
Nazwisko: Ulicki
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Ulicki Profil
Konto Władysław Ulicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulicki Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Ulicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Ulicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulicki Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Ulicki lista podobnych osób Uliski; Uliska; Ulidzki; Ulidzka; Ulicka; Uliccy; Ulikci; Ulickia; Ulickiowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Ulicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.