wlodzimierz ulicki dane co to znaczy

Konto ULICKI WŁODZIMIERZ STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001052/1039. Kontakt do

Informacje Włodzimierz Stanisław Ulicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Włodzimierz Stanisław), nazwiska (np. Ulicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001052/1039), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulicki wlodzimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001052/1039
Nazwisko: Ulicki
Imię/imiona: Włodzimierz Stanisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Włodzimierz Stanisław Ulicki Profil
Konto Włodzimierz Stanisław Ulicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulicki Włodzimierz Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Włodzimierz Stanisław Ulicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Włodzimierz Stanisław Ulicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulicki Włodzimierz Stanisław pochopnie.

Obywatel Włodzimierz Stanisław Ulicki lista podobnych osób Uliski; Uliska; Ulidzki; Ulidzka; Ulicka; Uliccy; Ulikci; Ulickia; Ulickiowie; Włodzimierz Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Włodzimierz Stanisław Ulicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.