henryk uliczny dane 0891/2374 co to znaczy

Konto ULICZNY HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/2374. Kontakt do Henryk Uliczny adres i

Informacje Henryk Uliczny archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Uliczny), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/2374), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uliczny henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/2374
Nazwisko: Uliczny
Imię/imiona: Henryk
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Henryk Uliczny Profil
Konto Henryk Uliczny Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliczny Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Uliczny), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Uliczny może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliczny Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Uliczny lista podobnych osób Ulicznya; Ulicznyowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Uliczny informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.