zbigniew uliczny dane 0307/49 co to znaczy

Konto ULICZNY ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0307/49. Kontakt do Zbigniew Uliczny adres

Informacje Zbigniew Uliczny archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Uliczny), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0307/49), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uliczny zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0307/49
Nazwisko: Uliczny
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Zbigniew Uliczny Profil
Konto Zbigniew Uliczny Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliczny Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Uliczny), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Uliczny może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliczny Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Uliczny lista podobnych osób Ulicznya; Ulicznyowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Uliczny informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.