aleksandra ulikiewicz dane co to znaczy

Konto ULIKIEWICZ ALEKSANDRA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/3944. Kontakt do Aleksandra

Informacje Aleksandra Ulikiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aleksandra), nazwiska (np. Ulikiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/3944), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulikiewicz aleksandra to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/3944
Nazwisko: Ulikiewicz
Imię/imiona: Aleksandra
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Aleksandra Ulikiewicz Profil
Konto Aleksandra Ulikiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulikiewicz Aleksandra) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aleksandra Ulikiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aleksandra Ulikiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulikiewicz Aleksandra pochopnie.

Obywatel Aleksandra Ulikiewicz lista podobnych osób Ulikiewizc; Ulikiewiczowi; Ulikiewicza; Ulikiewiczowie; Aleksandar; ludzie.

Dane osobowe Aleksandra Ulikiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.