antoni ulikowski dane co to znaczy

Konto ULIKOWSKI ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00170/694. Kontakt do Antoni Ulikowski

Informacje Antoni Ulikowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antoni), nazwiska (np. Ulikowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00170/694), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulikowski antoni to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00170/694
Nazwisko: Ulikowski
Imię/imiona: Antoni
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Antoni Ulikowski Profil
Konto Antoni Ulikowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulikowski Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antoni Ulikowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antoni Ulikowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulikowski Antoni pochopnie.

Obywatel Antoni Ulikowski lista podobnych osób Ulikowksi; Ulikowskia; Ulikowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Antoni Ulikowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.