antoni ulikowski dane co to znaczy

Konto ULIKOWSKI ANTONI JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/583. Kontakt do Antoni Jerzy

Informacje Antoni Jerzy Ulikowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antoni Jerzy), nazwiska (np. Ulikowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/583), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulikowski antoni to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/583
Nazwisko: Ulikowski
Imię/imiona: Antoni Jerzy
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Antoni Jerzy Ulikowski Profil
Konto Antoni Jerzy Ulikowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulikowski Antoni Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antoni Jerzy Ulikowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antoni Jerzy Ulikowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulikowski Antoni Jerzy pochopnie.

Obywatel Antoni Jerzy Ulikowski lista podobnych osób Ulikowksi; Ulikowskia; Ulikowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Antoni Jerzy Ulikowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.