stanlaw ulikowski dane co to znaczy

Konto ULIKOWSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/1172. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Ulikowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Ulikowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/1172), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulikowski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/1172
Nazwisko: Ulikowski
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Stanisław Ulikowski Profil
Konto Stanisław Ulikowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulikowski Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Ulikowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Ulikowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulikowski Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Ulikowski lista podobnych osób Ulikowksi; Ulikowskia; Ulikowskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Ulikowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.