janina ulinska dane 02042/364 co to znaczy

Konto ULIŃSKA JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02042/364. Kontakt do Janina Ulińska adres i

Informacje Janina Ulińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Ulińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02042/364), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinska janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02042/364
Nazwisko: Ulińska
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Ulińska Profil
Konto Janina Ulińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulińska Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Ulińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Ulińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulińska Janina pochopnie.

Obywatel Janina Ulińska lista podobnych osób Ulińksa; Ulińskaa; Ulińskaowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Ulińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.