benedykt ulinski dane co to znaczy

Konto ULIŃSKI BENEDYKT ALFRED profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/965. Kontakt do Benedykt

Informacje Benedykt Alfred Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Benedykt Alfred), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/965), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski benedykt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/965
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Benedykt Alfred
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Benedykt Alfred Uliński Profil
Konto Benedykt Alfred Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Benedykt Alfred) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Benedykt Alfred Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Benedykt Alfred Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Benedykt Alfred pochopnie.

Obywatel Benedykt Alfred Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Benedykt Alfred Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.