bogdan ulinski dane 0967/253 co to znaczy

Konto ULIŃSKI BOGDAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0967/253. Kontakt do Bogdan Uliński adres i

Informacje Bogdan Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogdan), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0967/253), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski bogdan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0967/253
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Bogdan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bogdan Uliński Profil
Konto Bogdan Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Bogdan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogdan Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogdan Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Bogdan pochopnie.

Obywatel Bogdan Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Bogdan Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.