jacek ulinski dane 0901/2470 co to znaczy

Konto ULIŃSKI JACEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2470. Kontakt do Jacek Uliński adres i

Informacje Jacek Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jacek), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2470), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski jacek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2470
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Jacek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jacek Uliński Profil
Konto Jacek Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Jacek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jacek Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jacek Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Jacek pochopnie.

Obywatel Jacek Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jacek Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.