konstanty ulinski dane co to znaczy

Konto ULIŃSKI KONSTANTY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00232/15. Kontakt do Konstanty Uliński

Informacje Konstanty Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Konstanty), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00232/15), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski konstanty to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00232/15
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Konstanty
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Konstanty Uliński Profil
Konto Konstanty Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Konstanty) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Konstanty Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Konstanty Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Konstanty pochopnie.

Obywatel Konstanty Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Konstanty Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.