konstanty ulinski dane co to znaczy

Konto ULIŃSKI KONSTANTY JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001164/24. Kontakt do Konstanty Jan

Informacje Konstanty Jan Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Konstanty Jan), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001164/24), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski konstanty to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001164/24
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Konstanty Jan
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Konstanty Jan Uliński Profil
Konto Konstanty Jan Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Konstanty Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Konstanty Jan Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Konstanty Jan Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Konstanty Jan pochopnie.

Obywatel Konstanty Jan Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Konstanty Jan Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.